On tõesti tehtud

Mitmesugust erilahendust on välja pakkuda

* Serial raadiomodemis info tihendus. Võimaldab ühte raadiomodemit kasutades kanda üle kahte jadaühendust. Valmistatud lisakontroller kodeerib kaks jada andmevoogu üheks ja sidekanali teises otsas samasugune kontroller teostab dekodeerimise. Täiendavalt käib veel ka andmevahetus andmevoogude vahel ehk üks kanal "varastab" teiselt infot.

* Saepurukatla juhtimissüsteem. Kindlustab lisaks kaitseautomaatikale optimaalse saepuru etteande ja katla tõmbe reguleerimise. Suurt miskit erilist polegi, lihtsalt kütus peab korralikult põlema ja soe ei tohi korstna kaudu pakku minna.

* Segusõlme automaatjuhtimine. Etteantud retsepti järgi killustiku,liiva, tsemendi ja vee doseerimine ning segamine seguris. Vanade vene päritolu kaalude asemel elektroonilised andurid. Põline üle 20. aastase staazhiga segumees igatahes kurdab, et nüüd töö juures igav, ja kui varsti enam arveid-saatelehti käsitsi täita ei saa, peab ära pensionile minema.

* Jogurti sõpradele. Meie käsi on mängus olnud ka Laeva meierei automaatika paigaldusel ja arendusel juba aastast 1995.a. Eriti suure panuse andsime topsijogurtite ja kodujuustu valmistamise püsti panekul 2002-2003. Teiste tellijate õnneks leidsid toonased tippjuhid, et nüüd on meierei valmis, ja meie saime vabad käed uuteks väljakutseteks.

*  Kõnesalvestus mis kasutab SQL andmebaasi, telefoniliides on meie konstrueeritud. Tarkvara võimaldab kellaajalist MP3 formaadis kõnesalvestust. Ligipääs on võimalik igapidi üle interneti või kohalikus võrgus. Kasutajatele saab valida isikupärased õigused. Mõeldud dispetserside monitooringuks.

* Taksodispetseritele kontrolltarkvara ja siduselektroonika. Elektroonika lubab rääkida korraga kliendi ja taksoga. Kliendi heli blokeeritakse saatja rakendumisel. Töötab koos linnakaardiga, reastab sobivad taksopeatused aadressi järgi ja lubab taksode kohalesuunamist optimeerida.

* Kellade helindus ja juhtimine. Helina saab mängida mida iganes ja kuna iganes, pühade puhuks on võimalik kellamängud ühendada taustmuusikaga. Kella saab sünkroniseerida aatomkella järgi, juhtimine on veebipõhine. Juhtelektroonika toimib samm-mootorile optilise tagasisidega jalubab päris suuri osuteid liigutada.

kohe kirjutame veel...