Kuidas meid leida

Teguri tänava leiab üles kui mõtled ennast E-Kaubamajast ühe kvartali Võru poole või siis endise Tartu Lihakombinaadi külje alla südalinna pool.

Meie Teguri 45B maja leiad umbes tänava keskelt, ta asub natuke tänava äärest kõrval, 45A 'Kyyriksi' maja juures keerab tee sisse. Selline kahekorruseline kollane eestiaegne maja. Tule lihtsalt uksest sisse.

Südalinnast tulles sõida mööda Turu tänavat (Bussijaam, Aura Keskus) kuni vastu tuleb raudteeületuskoht. Enne raudteed paremale keerav tee ongi Teguri tänav. Seal ristmikul on viit ka. Sõida paremale ja siis varsti vasakut kätt näed järgmist silti.

Võru poolt tulles esimeselt suurelt fooriga ristmikult keera vasakule ja satud Aardla tänavale. Sõida kuni tuleb ringtee moodi imelik ristmik, seal vasakule ja siis esimene tee paremale on Teguri tänav. Sõida allapoole ja paremal näed silti.

Viljandi poolt satud Aardla tänavale kui sõidad mööda ringteed Lõunakeskusest mööda, ringteest mine otse üle ja esimene tee vasakule on Aardla tänav. Sõida nüüd kuni lõppu välja. seal vasakule ja siis esimene tee paremale on Teguri tänav. Sõida allapoole ja paremal näed silti.